17 квітня стартуватиме VI Міжнародна конференція Українського форуму благодійників “Благодійність як інструмент соціальних змін”

16 Квітня 2014 Друкувати цю новину

Цього року Конференція УФБ відбувається на тлі криголамних суспільно-політичних процесів і з думкою про Майдан у серці. Ми живемо у часи змін і саме зараз маємо нагоду сформувати нове обличчя сектору благодійності: приватної, громадської, інституційної, корпоративної.

Наводимо 7+1 причину аби долучитися до найбільшої щорічної зустрічі благодійного сектору та інших секторів, на якій визначаються стратегії та цілі на наступний рік.

Причина 1. Конференція УФБ — перше серйозне осмислення благодійництва під час Майдану та унікальна можливість обговорити новий досвід та нові виклики з експертами та такими стратегами, як Євген Глібовицький. Погляньте на процеси з глобальної точки зору!

Причина 2. Конференція УФБ — це змога отримати з перших рук міжнародний досвід роботи систем громадських служб від британського експерта Ендрю Роджерса та дізнатися про найактуальніші концепції соціальної цінності та розвитку громад на основі оцінки ресурсів. Навчайтеся у кращих!

Причина 3. Конференція УФБ — це можливість подискутувати про те, які інституції несуть відповідальність за соціальні зміни з Ольгою Бєльковою, народним депутатом України, Романом Зінченко, координатором Народного Госпіталю, Ганно Гопко, членом наглядової ради Охмадит, Олегом Малкіним, головою правління фундації «Відкриті серця України» та Катериною Смаглій, національним консультантом Європейського фонду за демократію. Знайдіть нові можливості для впровадження змін!

Причина 4. Конференція УФБ — це нагода з'ясувати переваги та можливості інфраструктурних проектів, особливості їх побудови та розвитку на досвіді одного з найцікавіших у Росії благодійних проектів «Нужна помощь.ру» на майстер-класі його керівника Міті Алешковського. Навчись допомагати багатьом!

Причина 5. Конференція УФБ — це можливість задуматися про можливості та методи виховання благодійників змалку, про те, як передавати ген благодійності та поширювати схильність до добрих справ у суспільстві – вихованням чи власним прикладом. Обговоримо це із благодійниками, вихователями та зірками – Сашею Кольцовою та Анжелікою Рудницькою!

Причина 6. Конференція УФБ — це розмаїття інструментів та підходів для успішної адвокації від професіоналів цієї справи та дискусія між громадськими діячами та представниками державних органів про механізми залучення благодійних організацій до участі у реформуванні системи соціального захисту, освіти, охорони здоров'я, культури, спорту. Знайдіть ключі для здійснення змін!

Причина 7. Конференція УФБ — це шанс познайомитися з редакторами та журналістами Громадського ТБ та радіо, Спільнобачення та TVi та дізнатися, як благодійні кошти на власну діяльність змінили ставлення медіа до благодійності і що треба зробити, щоб привернути увагу преси до вашого благодійного проекту. Зробіть вашу благодійну справу цікавою для суспільства!

і ще +1 причина. Конференція УФБ — це нагода заявити про себе, побачити та почути інших, знайти гідних партнерів та однодумців. Давайте розвивати благодійність в Україні разом!

Останній день реєстрації на конференцію - 16 квітня о 18.00. Реєстрація є обов'язковою!

З програмою та експертами можна ознайомитися на сайті http://www.blagodiynist.info/main.htm 

І відразу тут і зареєструватися http://www.blagodiynist.info/participate.htm 

До зустрічі 17 квітня о 9.00 у Президент-готелі!

 

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук