17-19 листопада у м. Краматорськ відбудеться бізнес-тренінг «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»

12 Листопада 2016 Друкувати цю новину

17-19 листопада у м. Краматорськ відбудеться бізнес-тренінг «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»

З 17 по 19 листопада 2016 року в м. Краматорськ відбудеться 3-денний бізнес-тренінг з соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти».

Захід проводиться Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України в рамках реалізації в Україні Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації». В рамках проекту учасники бізнес-тренінгів матимуть можливість взяти участь у конкурсі на отримання міні-гранту для відкриття власної справи.

Виконавці проекту: UCPWheelsforHumanity (США), Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» (НАІУ) та Українська асоціація фізичних терапевтів. Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Проект має на меті підтримку зайнятості та працевлаштування внутрішньопереміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України,  надання реабілітаційних послуг особам з порушенням опорно-рухового апарату, в т.ч. шляхом їх участі в таборах активної реабілітації.

3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

  • Законодавче регулювання підприємництва. Види та критерії вибору організаційно-правової форми підприємницької діяльності. Порядок реєстрації суб’єктів господарської діяльності.
  • Ліцензування та дозвільна діяльність.
  • Загальні засади оподаткування підприємницької діяльності в Україні. Спрощена система оподаткування. Єдиний податок. Порядок нарахування ЄСВ. Оформлення електронного цифрового підпису. Звітність суб'єктів підприємницької діяльності (СПД) на спрощеній системі оподаткування.
  • Загальна система оподаткування. Податок на доходи фізичних осіб. Військовий збір. Податок на додану вартість. Сплата та адміністрування. Звітність СПД на загальній  системі оподаткування.
  • Поняття та зміст бізнес-планування. Структура бізнес-плану. Резюме. Характеристика підприємницької діяльності. Розрахунок заробітної плати працівникам. Аналіз ринку. Маркетинговий план (збут та реалізація продукції, споживачі, конкуренти, ціноутворення, рекламна діяльність). Фінансовий план. Точка беззбитковості бізнес-проекту.
  • Воркшоп «Проектування бізнесмоделі власного бізнесу».
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук