17-18 жовтня 2014 року, м. Київ. УВАГА членів Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України! Відбудеться засідання Генеральної Асамблеї НАІУ

6 Жовтня 2014 Друкувати цю новину

NAIU_logo17-18 жовтня 2014 року  в  м. Києві пройде чергове засідання вищого керівного органу НАІУ – Генеральної Асамблеї.

Запрошуємо Вас взяти участь у зазначеному засіданні.

Початок засідання  17 жовтня (п’ятниця)  о 13:00 в конференц-залі готелю «Верховина».

Пропонується наступний порядок денний:

1. Звіт Голови НАІУ “Діяльність Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України у формуванні та реалізації державної політики щодо соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю  за період: 2013 рік – перше півріччя 2014 року”.

  • Доповідач: Голова НАІУ Сушкевич В.М.
  • Співдоповідачі: Виконавчий директор НАІУ Скрипка Н.С.
  • Координатори НАІУ в регіонах, керівники  проєктів та  програм НАІУ

2. Звіт Контрольно-ревізійної Комісії НАІУ за звітний період.

  • Доповідач: Голова КРК НАІУ Галкіна Н.Г.

3. Розгляд заяв громадських організацій осіб з інвалідністю про вступ до НАІУ.

4. Про визначення основних напрямків діяльності НАІУ на 2015 рік.

5. Різне.

Квота представництва визначається один представник від громадської організацій – члена НАІУ. У разі прийняття участі у засіданні Генеральної Асамблеї  не керівника громадської організації-члена НАІУ передбачається  обов’язкова наявність оформлення  його повноважень відповідним рішенням організації, яка його делегує.

Про Вашу участь та бажання виступити на Генеральній Асамблеї щодо обговорення питань засідання, інші зауваження та пропозиції  просимо до 10 жовтня  письмово повідомити Виконавчого директора НАІУ Наталію Скрипку за тел./ф. 044-279-61-74, або e-mail: office@naiu.org.ua направивши анкету-заявку.

Поселення учасників відбудеться у готелі «Верховина» (вул. Петропавловська-24, район «СофіївськаБорщагівка», на кільцевій).

Самостійно дістатися до готелю: Від станції м. "Житомирська", маршрутне таксі № 23, № 716, № 720 їхати до зупинки Янтарна. Від ж/д вокзалу № 401 до зупинки Янтарна.

Прес-служба НАІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.