150 онлайн-курсів для фахівців реабілітації українською мовою на Міжнародній онлайн-платформі для електронного навчання Physiopedia Plus

150 онлайн-курсів для фахівців реабілітації українською мовою на Міжнародній онлайн-платформі для електронного навчання Physiopedia Plus
3 Серпня 2023
Друкувати цю новину

Міжнародна онлайн-платформа для електронного навчання Physiopedia Plus – партнер Momentum Wheels for Humanity – переклала на 🇺🇦 українську мову 150 онлайн-курсів для фахівців реабілітації.

Курси Plus розроблені досвідченими фахівцями реабілітації з усього світу і включають відео та матеріали для читання.
На українську мову перекладено курси на актуальні в умовах війни теми: фізична терапія для пацієнтів відділення інтенсивної терапії, травма спинного мозку, опіки, загоєння ран, реабілітація людей з ампутаціями.

Також перекладені комплексні програми, які складаються з серії курсів:

🔸Програма реабілітації в умовах катастроф і конфліктів

🔸 Програма інтенсивної терапії – обстеження та респіраторна фізична терапія

🔸 Комплексна програма відновлення після травми спинного мозку

🔸 Програма менеджменту опікових ран

🔸 Розуміння програми Міжнародна класифікація функціонування (МКФ)

🔸 Програма “Аналіз та тренування ходьби”

🔸 Програма комплексного менеджменту болю у дітей

🔸 Програма ортезування

🔸 Програма надання послуг, пов’язаних з кріслом колісним

🔸 Програма реабілітації пацієнтів із ампутацією нижньої кінцівки

☝️І українські фахівці можуть безкоштовно отримати до курсів Plus: https://members.physio-pedia.com/uk/ukraine-page-uk/

🥇Учасники, які складають підсумковий тест на 80% або більше, отримують сертифікат.

Загалом, на платформі розміщено 700 онлайн-курсів для фахівців з реабілітації англійською мовою.

Проте робота над перекладом матеріалу на українську мову не завершена. За словами команди Фізіопедії, наступні курси будуть обрані з урахуванням потреб реабілітації травм війни та тем, пов’язаних із загальними станами та захворюваннями, а також базовими темами, які будуть корисними для викладачів у роботі зі студентами.

Своїми відгуками про навчання поділились фахівці:

💬«Я рекомендую пройти програму «Міжнародної класифікації функціонування», яка складається із 5 курсів. Вони доволі теоретично наповнені і дають можливість вивчити новий матеріал по МКФ з можливістю подальшого застосування в клінічній практиці», – Оксана Вілюра, фізичний терапевт, завершила курс “Застосування МКФ в управлінні та політиці системи охорони здоров’я”.

💬«Курс є необхідним для всіх фахівців, які працюють із зазначеною проблемою. Факти, коментарі учасників курсу та інформація були корисними для мене як для фахівця, дозволили краще зрозуміти особисті проблеми людей, з якими я працюю, завдяки розумінню глобальної природи проблеми в цілому», – Марія Казанжи, психолог, прослухала курс «Глобальний контекст для переміщених осіб».

***

Команда Фізіопедії працює в Україні в рамках проєкту “Зміцнення Реабілітаційних Послуг в Системах Охорони Здоров’я” (SRSHS), що імплементується Momentum Wheels for Humanity, за підтримки Американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

  Категорія: