13 жовтня 2014 року. в м. Києві в межах діяльності проекту «Громадянське суспільство як захисник прав людей з інвалідністю в процесі прийняття рішень органами влади» розпочався міжнародний тренінг для тренерів

13 Жовтня 2014 Друкувати цю новину

mg_043713 жовтня 2014 року. в м. Києві розпочався міжнародний тренінг для тренерів в межах діяльності проекту «Громадянське суспільство як захисник прав людей з інвалідністю в процесі прийняття рішень органами влади», який буде продовжуватись до 17 жовтня 2014 року. Проект фінансується Європейським Союзом і виконується Британською Радою в Азербайджані, Вірменії, Грузії, Йорданії, Лівані та Україні спільно з місцевими партнерськими організаціями. Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» є національним партнером даного проекту. Пілотним регіоном для реалізації проекту було визначено Вінницьку область.

До участі в тренінгу було запрошено представників державних структур, громадських організацій людей з інвалідністю, засобів масової інформації.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук