13 – 15 червня 2017 року. Навчально-інформаційний тренінг “Реалізація потенціалу людей з інвалідністю в інтересах громади”

6 Червня 2017 Друкувати цю новину

Навчально-інформаційний тренінг "Реалізація потенціалу людей з інвалідністю в інтересах громади"Національна Асамблея людей з інвалідністю України  проводить 13 – 15 червня 2017 року Навчально-інформаційний тренінг "Реалізація потенціалу людей з інвалідністю в інтересах громади".

Під час заходів будуть розглянуті питання: стан та проблематика доступності виборчих систем в Україні для осіб з інвалідністю, дотримання виборчого права, стратегічні пріоритети у сфері прав людини, діяльність Уповноваженого Президента  України з прав людей з інвалідністю у сфері законодавчих ініціатив, питання децентралізації влади, впровадження пенсійної реформи тощо.

До участі у заході запрошені представники центральних органів виконавчої влади, міжнародних представництв, комітетів доступності, керівники та лідери громадських організацій осіб з інвалідністю.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.