12 – 13 червня 2017 року. Всеукраїнська конференція «РівноДоступність: посилення та гарантії прав людини»

6 Червня 2017 Друкувати цю новину

Всеукраїнська конференція «РівноДоступність: посилення та гарантії прав людини»12 – 13 червня 2017 року ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з Міжнародною фундацією виборчих систем проводить Всеукраїнську конференцію «РівноДоступність: посилення та гарантії прав людини».

Цей захід має на меті обєднати представників місцевих державних адміністрацій, організацій та інституцій, що займаються виборчими питаннями та питаннями осіб з інвалідністю, для обговорення питання забезпечення повної і рівної участі людей з інвалідністю у політичних та виборчих процесах та стратегії забезпечення доступності виборчого прочесу для людей з інвалідністю. Крім того, під час конференції передбачається презентація результатів роботи щодо забезпечення фізичної доступності виборчих дільниць Полтавської області, що відбулося у 2016 році.

До участі у заході запрошені представники центральних органів виконавчої влади, міжнародних представництв, комітетів доступності, керівники та лідери громадських організацій осіб з інвалідністю.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.