11 – 16 липня 2016 року, м. Харків. Семінар «Сходинки до самостійності»

5 Липня 2016 Друкувати цю новину

11 - 16 липня 2016 року, м. Харків. Семінар «Сходинки до самостійності»Національна Асамблея осіб з інвалідністю України спільно з ГО "Харківський центр реабілітації молодих осіб з інвалідністю та членів їх сімей "Право вибору" та ГС "Український міжнародний інститут сліпих" з 11 липня по 16 липня 2016 року проводить у Харкові семінар «Сходинки до самостійності» - з проблем забезпечення права дітей з важкими порушеннями зору на якісне виховання та підготовку до інтеграції у суспільство».

Семінар проходитиме за підтримки Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, ВГО «Асоціація тифлопедагогів України», STUDIO TYFLOGRAFIKI (Польща), ГО «Бачити серцем».

Метою семінару є ознайомлення батьків з методами виховання незрячих дітей, спрямованими на інтеграцію суспільство, шляхом формування у дітей пізнавальної активності, самостійності та вміння спілкуватися.

Протягом 5 днів учасники семінару-тренінгу прослухають лекції, візьмуть участь в психологічних тренінгах, майстер-класах, відвідають Харківський Екопарк, знайдуть партнерів та друзів.

Захід відбудеться в рамках реалізації Всеукраїнської програми НАІУ «Сприяння розвитку громадського руху жінок-осіб з інвалідністю та батьків, які виховують дітей – осіб з інвалідністю».

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.