Регіональний навчально-практичний семінар

27 Травня 2013 Друкувати цю новину

Національна Асамблея осіб з інвалідністю України спільно з Чернівецькою обласною громадською організацією осіб з інвалідністю-візочників «Лідер» в рамках реалізації Всеукраїнської програми “Створення в Україні безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлово-громадського призначення”, проводить 11–13 червня 2013 р. у місті Чернівці Регіональний навчально-практичний семінар «Участь ГОІ у здійсненні державного архітектурно-будівельного контролю за дотриманням вимог щодо забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення» для керівників та лідерів громадських організацій осіб з інвалідністю, представників Комітетів доступності, представників органів влади.

Під час триденного семінару будуть розкриті наступні теми:

  1. Що таке інвалідність і в чому полягає доступність середовища для мало мобільних груп населення;
  2. Законодавча та нормативна бази, які регламентують вимоги доступності;
  3. Методика визначення доступності об’єктів громадського призначення для мало мобільних груп населення.
  4. Моніторинг. Аудити доступності. 

Захід розпочне свою роботу 11 червня 2013 р. об 11:00 годині в залі «Європейський» 1 поверх, готель «Черемош», вул. Комарова 13, А. м. Чернівці.

Реєстрація учасників розпочнеться о 10:30

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.