Всеукраїнський фестиваль творчості для дітей та молоді з проблемами здоров’я “Восток, Схід, West”

4 Листопада 2013 Друкувати цю новину

ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) спільно з Луганською обласною молодіжною громадською організацією «Асоціація молодих осіб з інвалідністю Східного Донбасу Схід» 10-13 листопада 2013 р. в м. Луганськ проводять Всеукраїнський фестиваль творчості для дітей та молоді з проблемами здоров'я "Восток, Схід, West".

Мета проведення заходу:реалізація Всеукраїнської програми НАІУ "Сприяння розвитку громадського руху молоді з обмеженими фізичними можливостями в Україні".

Основні завдання фестивалю: залучення дітей, юнацтва та молоді з функціональними обмеженнями до занять різними видами творчості; розвиток комунікативних здібностей, підвищення впевненості, подолання стереотипного ставлення суспільства до людей з інвалідністю; розвиток і виявлення талантів; співробітництво і участь державних установ і громадських організацій у напрямі комплексної реабілітації.

Захід відбуватиметься в Луганському українському музично - драматичному академічному театрі.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть надійно збережені! Вашу e-mail адресу не буде опубліковано. Також інші дані не будуть передані третій особі.
всі поля обов'язкові до заповнення.