Всеукраїнська конференція «Підтримане проживання неповносправних в Україні: реалії та перспективи»

by sancho | 4 Листопада 2013 11:00

ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) спільно з Закарпатським обласним медико-соціальним реабілітаційним центром «Дорога життя» та Комітетом медичної допомоги в Закарпатті 7-9 листопада 2013 р. в м. Ужгород проводить Всеукраїнську конференцію «Підтримане проживання неповносправних в Україні: реалії та перспективи».

Мета проведення заходу: реалізація Всеукраїнської програми НАІУ «Сприяння розвитку громадського руху жінок-осіб з інвалідністю та батьків, які виховують дітей-осіб з інвалідністю».

На даному заході буде представлено інноваційний досвід державних та недержавних інституцій з різних регіонів України щодо організації послуг підтриманого проживання для дорослих осіб з інвалідністю на виконання вимог Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю щодо забезпечення права людей з інвалідністю жити у звичайних місцях проживання та можливостей обирати нарівні з іншими людьми своє місце проживання (ст. 19 Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю).

Початок реєстрації учасників 07листопада об 14:00. Відкриття конференції розпочнеться о 14:30.

Source URL: https://naiu.org.ua/07-09-listopada-2013-r-v-m-uzhgorod-vidbudetsya-vseukrajinska-konferentsiya-pidtrimane-prozhivannya-nepovnospravnikh-v-ukrajini-realiji-ta-perspektivi/