05 – 07 листопада 2015 року регіональний семінар «Сприяння реалізації права жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток»

by Наталія | 30 Жовтня 2015 10:42

[1]05 – 07 листопада 2015 року в Чернівцях Національна Асамблея осіб з інвалідністю України та Чернівецька обласна громадська організація осіб з інвалідністю-візочників «Лідер» проведуть регіональний семінар «Сприяння реалізації права жінок з інвалідністю на особистий зріст та творчий розвиток». Захід відбудеться в рамках Всеукраїнської програми НАІУ «Сприяння розвитку громадського руху жінок-осіб з інвалідністю та батьків, які виховують дітей-осіб з інвалідністю».

Під час проведення заходу учасники розглянуть соціальні аспекти жінок з інвалідністю, стан та проблематику соціального захисту, можливості розробки ії охорони здоров’я жінок з інвалідністю на місцевому рівні, питання реалізації права на освіту, стан та вирішення питань архітектурної доступності до закладів охорони здоров’я, навчальних закладів та салонів краси для жінок з інвалідністю, шляхи та засоби самореалізації, проблематику особистісного зросту та комунікації, основи репродуктивного здоров’я жінки.

Практична частина заходу включатиме проведення майстер-класів для жінок з інвалідністю по догляду за волоссям, по індивідуальному підбиранню зачіски, по догляду за шкірою, використанню денного та вечірнього макіяжу, індивідуальні консультації та психологічний тренінг: «Я – жінка. Розкриття сили свого Я».

У заході візьмуть участь представники місцевих органів виконавчої та законодавчої влади, громадських організацій людей з інвалідністю, профільні фахівці та спеціалісти.

Endnotes:
  1. [Image]: http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2014/12/images.jpg

Source URL: https://naiu.org.ua/05-07-listopada-2015-roku-regionalnij-seminar-spriyannya-realizatsiyi-prava-zhinok-z-invalidnistyu-na-osobistij-zrist-ta-tvorchij-rozvitok/