ЗМІ про нас: З 307 тисяч запорізьких дітей – 38 тисяч мають порушення розвитку і багато з них могли б покращити своє здоров’я завдяки ранній діагностиці

30 Січня 2017 Друкувати цю новину

У Запорізькому медіацентрі відбулась прес-конференція, в рамках Всеукраїнського форуму “Батьки за раннє втручання в Україні”. Не зважаючи на таку “складну назву” ідея, якщо коротко, виглядає наступним чином, що чим раніше спеціалісти виявлять та діагностують “порушення” у дітей, тим більше шансів, що здоров'я дитини вдасться врятувати.

З 307 тисяч запорізьких дітей – 38 тисяч мають порушення розвитку і багато з них могли б покращити своє здоров’я завдяки ранній діагностиці

Так, офіційна статистика стверджує, що сьогодні у Запорізькій області нараховується 307 962 дитини і 38 904 з них мають ті, чи інші порушення.

Це значна цифра, але й вона, не зовсім точна, таких дітей більше, стверджує Наталія Кваша, методист Запорізького міського територіального центра соціального обслуговування.

Тому надзвичайно важливо спонукати батьків бути відповідальним у питання здоров'я своїх дітей, адже багато порушень можна було діагностувати ще у віці від 0 до 3-років.

На щастя в Україні стає все більше ініціатив, що спонукають і державу і суспільство почати вирішувати це питання на системному рівні. Так завдяки координації міжнародних організацій, зокрема ЮНІСЕФ та небайдужим громадянам, в Україні вже створюються центри та платформи для об'єднання зусиль, які покликані діагностувати порушення у дітей на ранніх стадіях та допомагати у лікуванні.

Запорізький медіацентр

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук