Завершилися чемпіонат області та відбіркові змагання ХХІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе»

17 Березня 2014

Завершилися чемпіонат області та відбіркові змагання ХХІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе»Як повідомляє Херсонський регіональний центр Інваспорт», 12 березня 2014 року в приміщенні Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок пройшов чемпіонат області та відбіркові змагання ХХІ Всеукраїнської Спартакіади серед дітей з вадами опорно-рухового апарату, вадами слуху і зору з шахів, які були приурочені 70-річчю створення Херсонської області.

Відкрили чемпіонат області директор ДЮСШІ Херсонського центру «Інваспорт», почесний працівник фізичної культури і спорту України В’ячеслав Шубін і головний суддя змагань Жанна Крижановська.

У змаганнях взяли участь більше 30 спортсменів-осіб з інвалідністю різних нозологій і вікових груп. Так, у групі ветеранів спорту осіб з інвалідністю бронзовим призером став Яків Шевчук.

Серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату перше місце зайняла Лариса Вехова із Каховки, другою була Катерина Щериця із Нової Каховки і бронзову нагороду отримала Анна Командирчик (Херсон). Для Катерини Щериці і Анни Командирчик цей чемпіонат був етапом підготовки до участі у чемпіонаті України 2014 року.

Хорошу гру показали і представники Скадовська. Перше місце виборов Олександр Губар (вади слуху). Команду представляв щойно призначений спеціаліст Скадовського відділу «Інваспорт» Валерій Ніколаєв.

Перше місце зайняв і Олександр Ткач, представник команди спеціалізованої ЗОШ – інтернату з Старої Збур’ївки. Керівник команди Єлизавета Денисова.

Вперше на змаганнях обласного рівня участь взяла команда Херсонської спеціалізованої загальноосвітньої школи №11. Троє її учасників (наймолодша група, вади зору): Микита Березовський, Артем Карпусь і Микита Бевзенко зайняли перші місця і практично вибороли право участі у фінальних змаганнях ХХІ Всеукраїнської Спартакіади «Повір у себе».