Завершено прийом заяв на конкурс «#THISABILITY | МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВСІХ»

18 Вересня 2015 Друкувати цю новину

конкурс на встановлення інклюзивних дитячих майданчиків15 серпня 2015 році за ініціативи Національної  Асамблеї  осіб з інвалідністю України та підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) розпочався Проект «#THISABILITY | Можливості для ВСІХ», що має на меті  змінити ставлення серед жителів всіх областей України до дітей з інвалідністю та їхніх сімей, а також, промоція інклюзивних громад, як прикладу толерантного ставлення та забезпечення доступу для сімей з особливими потребами через  створення умов для спільного родинного дозвілля шляхом створення мережі  інклюзивних майданчиків. Дитина з інвалідністю теж має право вести повноцінне та достойне життя в умовах, які забезпечують її гідність, сприяють почуттю впевненості в собі і полегшують її активну участь у житті суспільства.

Прийом анкет на участь у конкурсі  тривав з 15 серпня до 11 вересня 2015 року. Заявки на поштову адресу конкурсу надходили з усієї України. Всього було отримано більше 200 заяв від територіальних громад, громадських об’єднань, міських державних адміністрацій, сільських рад, навчальних закладів, реабілітаційних установ, музеїв, національних парків, підприємств та просто небайдужих людей з різних куточків України.

Перед журі конкурсу стоїть не просте завдання. Основними критеріями відбору стануть: наявність заповненої анкети  з обґрунтуванням необхідності побудови майданчика та описом місця розміщення;  вибраної місцевості під майданчик, що повинна бути повністю доступна для всіх бажаючих;  фото місцевості, а також наявності дозволів на місце встановлення дитячого майданчика, приймання на баланс та її подальше утримання.

Процес розгляду та відбору заяв буде проходити у декілька етапів, у результаті чого будуть відібрані 4 переможця  на встановлення дитячих інклюзивних  майданчиків.

Ми вдячні всім учасникам за активність та бажаємо ніколи не здаватися та завжди боротися за свою мрію до останнього!

Друзі, слідкуйте за новинами на нашому сайті і Ви першими дізнаєтесь про переможців!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук