Завершення II етапу конкурсу «Правосуддя майбутнього – очима дітей»!

13 Грудня 2017 Друкувати цю новину

Завершення II етапу конкурсу «Правосуддя майбутнього – очима дітей»!

Сьогодні в Одеському апеляційному господарському суді пройшло закриття II етапу Міжрегіонального конкурсу творчих робіт для дітей з особливими потребами «Правосуддя майбутнього – очима дітей»!

Дуже приємно, що традиція проведення конкурсу, започаткована ВГО «Правозахисна спілка осіб з інвалідністю» спільно з Одеським апеляційним господарським судом ще 2 роки тому, знайшла свою підтримку за ініціативи Ради Суддів України у трьох регіонах.

Проведення таких заходів дає можливість нашим сонячним діткам соціально реалізовуватись як особистостям, демонструвати свої блискучі, різноманітні, надзвичайні творчі таланти в суспільстві!

Сьогодні, у них є можливість відвідати та подивитись на різні куточки нашої країни та розширити свій кругозір.

Підхід до визначення найкращих робіт обрано нетиповий. Адже конкурс проводиться у III етапи. I етап складався з підготовки дітьми творчих робіт до виставки за визначеною тематикою. II етап виставки проходив одразу у трьох судах України: Одеському апеляційному господарському суді, Апеляційному суді міста Києва та Львівському апеляційному господарському суді. Відібрані за результатами регіонального відбору найкращі роботи будуть представлені 14 грудня 2017 на III етапі конкурсу в Києві за підтримки Верховного суду, Вищої ради правосуддя та Ради суддів України.

                                                    Завершення II етапу конкурсу «Правосуддя майбутнього – очима дітей»!

Сьогодні усі присутні мали змогу поринути у самобутній світ дитячої творчості та відчути цю надихаючу атмосферу добра, відкритості та душевності.

Дуже сподіваємося, що і інші підтримають дану ініціативу та візьмуть на себе обов’язок допомагати у розвитку таких дітей, щоб вони відчували себе невід’ємною частиною суспільства, її повноцінними громадянами!

Завершення II етапу конкурсу «Правосуддя майбутнього – очима дітей»!

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук