Засідання Регіональної Ради Підприємців

28 Липня 2014 Друкувати цю новину

Засідання Регіональної Ради Підприємців22 липня відбулось засідання Регіональної Ради Підприємців при Херсонській обласній державній адміністрації за участі першого заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації І.Шепелєва. На засідання були запрошені, крім членів Ради, М.Панченко, помічник народного депутата України, Е.Романенко, представник Держпідприємництва України в Херсонській області, А.Хоменко, перший віце-президент Міжнародної Торгової Палати, працівники відділення Фонду та представники Територіальної державної інспекції з питань праці в Херсонській області. Вів засідання Ради її голова І. Бжезицький.

Присутні заслухали інформацію начальника інспекції з питань праці Т.Франкевич щодо проведення ними планових та позапланових перевірок роботи підприємств щодо дотримання ними трудового законодавства та інших питань діяльності інспекції в області.

В.о. директора відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю О.Ракша інформував присутніх про основні завдання відділення Фонду та їх виконання, про кількість працюючих осіб з інвалідністю на підприємствах та труднощі щодо їх працевлаштування. Він також нагадав роботодавцям про можливості отримання підприємствами позики Фонду на створення робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю та можливість її отримання при підготовці відповідних документів і наявності бажаючих працевлаштуватись осіб з інвалідністю.

Підприємців цікавили практичні питання застосування Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» та окремих його статей, про план проведення перевірок інспекцією з питань праці та інше, на що виступаючі надали конкретні роз'яснення.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук