Запрошуємо до участі у бізнес-тренінгах із соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»

by Наталія | 25 Липня 2016 11:28

Запрошуємо до участі у бізнес-тренінгах із соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»

Запрошуємо до участі у бізнес-тренінгах із соціального підприємництва «Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти»25 осіб, що є внутрішньо переміщеними особами з інвалідністю та члени їх родин, учасники АТО, які отримали поранення вже стали переможцями конкурсу міні-грантів, що проводиться Національною Асамблеєю осіб з інвалідністю України в рамках реалізації в Україні Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації».

Виконавці проекту: UCPWheels for Humanity (США), Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) спільно та Українська асоціація фізичних терапевтів. Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Проект має на меті підтримку зайнятості та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю, які постраждали внаслідок конфлікту на Сході України,  надання реабілітаційних послуг особам з порушенням опорно-рухового апарату, в т.ч. шляхом їх участі в таборах активної реабілітації.

З серпня по грудень 2016 року передбачено проведення п'яти 3-денних бізнес-тренінгів з соціального підприємництва«Започаткування власної справи: теоретичні основи та практичні аспекти» в містах Харків, Дніпро, Краматорськ, Львів та Вінниця. В рамках проекту учасники бізнес-тренінгів матимуть можливість взяти участь у конкурсі на отримання міні-гранту для відкриття власної справи.

Кожен 3-денний захід буде включати в себе лекції та практичні заняття на теми:

Вимоги до кандидатів для участі в тренінгу:

Відбір учасників буде здійснюватися шляхом конкурсу анкет. Анкету можна заповнити на сайті НАІУ naiu.org.ua[1]. Кінцевий термін подачі анкети за 10 днів до початку тренінгу. Відібрані учасники  отримають підтвердження по електронній пошті або по телефону не пізніше ніж за 7 днів до початку тренінгу.

Дати та місце проведення тренінгів з серпня по грудень 2016 року*:

*дата проведення тренінгів може бути змінена.

Один учасник може взяти участь лише у одному тренінгу.

Організатори забезпечують учасникам харчування, компенсацію вартості проїзних квитків залізничного транспорту (купе, плацкарт, «Інтерсіті» - вагон 2 класу), автобусних міжміських перевезень (за умови наявності оригіналів проїзних документів та документів, що посвідчують компанію перевізника, відповідно до норм визначених законодавством та вимог НАІУ (будуть надані додатково), проживання (у разі потреби) для іногородніх учасників. Особам, які користуються інвалідним візком – номер в готелі, який пристосований для осіб з інвалідністю.

Контакти

Вікторія Назаренко

Координатор проекту НАІУ, Генеральний секретар НАІУ

0937711060, 0442796182 (74), v.n.nazarenko@ukr.net[2]

Офіси координаторів проекту в регіонах:

Endnotes:
  1. naiu.org.ua: http://naiu.org.ua/
  2. v.n.nazarenko@ukr.net: mailto:v.n.nazarenko@ukr.net
  3. work.vpl.kharkov@gmail.com: mailto:work.vpl.kharkov@gmail.com
  4. kyzminvoloda@ukr.net: mailto:kyzminvoloda@ukr.net
  5. linelife7@mail.ru: mailto:linelife7@mail.ru
  6. Pover.kravchenko@mail.ru: mailto:Pover.kravchenko@mail.ru
  7. team_vinnitsa@i.ua: mailto:team_vinnitsa@i.ua
  8. team.lviv@ukr.net: mailto:team.lviv@ukr.net

Source URL: http://naiu.org.ua/zaproshuyemo-do-uchasti-u-biznes-treningah-iz-sotsialnogo-pidpryyemnytstva-zapochatkuvannya-vlasnoyi-spravy-teoretychni-osnovy-ta-praktychni-aspekty-2/