Запрошуємо батьків взяти участь у практичному семінарі «Адвокація батьками політики раннього втручання: перспективи та виклики українського сьогодення»,  який відбудеться 27-29 березня 2018 р. в м. Вінниця

by sancho | 13 Березня 2018 15:43

Вінницька громадська організація «Асоціація захисту прав та   допомоги людям з інвалідністю  «Відкриті серця»» запрошує  батьків взяти участь у практичному семінарі - тренінгу «Адвокація батьками політики раннього втручання: перспективи та виклики українського сьогодення»,  який відбудеться 27-29 березня 2018 р. в м. Вінниця. Захід проводитиметься в рамках грантового проекту  «Раннє втручання  - шлях в нове життя» -  збільшення ініціатив батьків з адвокації  раннього втручання і підвищення рівня обізнаності громадськості у Вінницькій області».

Грантовий проект «Раннє втручання  - шлях в нове життя» впроваджується за фінансової підтримки ЄС, в межах спільного Проекту HealthProm (Великобританія), ГС ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

До участі  в семінарі запрошуються  батьки дітей з особливостями розвитку та інвалідністю -  представники громадських організацій, керованих або створених батьками, що займаються захистом прав дітей, в тому числі дітей з інвалідністю, особливими потребами, порушенням розвитку  з 10 пілотних  регіонів України – учасників Програми «Батьки за Раннє Втручання в Україні» (а саме - Харківської, Львівської, Одеської, Закарпатської, Дніпропетровської, Запорізької, Донецької (міста Краматорськ та Маріуполь), Луганської, Вінницької областей та міста Києва).

Під час проведення заходу учасники зможуть ознайомитись з філософією раннього втручання (РВ), практикою надання послуг РВ в Україні, існуючим досвідом його просування в Україні, а також набути знань та навичок з відповідних адвокації та комунікацій.

В разі зацікавленості взяти участь у семінарі, просимо заповнити та направити анкету-заявку (завантажити[1])  не пізніше 12:00 год. 22 березня 2018 року на електронну адресу fotina_1711@i.ua[2] або факсом (0432) 509-145.

За додатковою інформацією звертайтесь :

Демко Світлана Василівна - (096)41-32-227

Іващенко Світлана Іванівна -  (098) 225-62-53

Головко Наталія Олександрівна – (097) 230-20-01.

Кількість учасників даного заходу обмежена, тому організатори залишають за собою право відбору учасників на підставі надісланих анкет  та досвіду участі у просуванні РВ та формуванні батьківського руху.

Програма заходу (завантажити[3]).

Endnotes:
  1. завантажити: http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2018/03/anketa-uchas.doc
  2. fotina_1711@i.ua: mailto:fotina_1711@i.ua
  3. завантажити: http://naiu.org.ua/wp-content/uploads/2018/03/Programa-treningu_2018.doc

Source URL: http://naiu.org.ua/zaproshuyemo-batkiv-vzyaty-uchast-u-praktychnomu-seminari-advokatsiya-batkamy-polityky-rannogo-vtruchannya-perspektyvy-ta-vyklyky-ukrayinskogo-sogodennya-yakyj-vidbudetsya-27-29-bereznya-2018-r-v-m/