Заняття з працівниками автостанцій ТОВ «Чернівціавтотранс»

5 Лютого 2016 Друкувати цю новину

02 лютого 2016 р. в приміщенні Центрального автовокзалу м. Чернівці представниками Чернівецької обласної ГО осіб з інвалідністю-візочників «Лідер» було проведено заняття з працівниками автостанцій ТОВ «Чернівціавтотранс» з метою підготовки працівників для надання допомоги та етичного ставлення до осіб з інвалідністю. Слід відмітити, що захід відбувся за ініціативою та запрошенням керівництва ТОВ «Чернівціавтотранс». Це перше подібне заняття для працівників автостанцій в Чернівецькій області. На заході були присутні працівники автостанцій:Чернівецький кущ АС, Чернівецької АС 1, Чернівецької АС 2,Чернівецької АС 3, Чернівецької АС 5, Вижницький кущ АС, Вашківська АС, Хотинська АС, Сторожинецька АС, Кіцманська АС, Глибоцька АС, Кельменецька АС, Сокирянський кущ АС, Герцаївська АС.

Заняття з працівниками автостанцій ТОВ «Чернівціавтотранс»

Для присутніх на заняттях була проведена лекція: «Інвалідність» та знання з «доступності» та етикету». Розповіли про проблематику та правильне відношення до усіх категорій інвалідності(з проблемами зору, слуху, обмеженням в пересуванні, розумовими вадами.) Донесено інформацію про права людей з інвалідністю, Конвенцію ООН про права осіб з інвалідністю, що таке інвалідність та мало мобільні групи населення. Ми показали на практиці як правильно допомогти людині що використовує коляску та показали відео де показано посадку особи з інвалідністю в автобус на візку салонного типу.

Заняття з працівниками автостанцій ТОВ «Чернівціавтотранс»

На даний час перший заступник Генерального директора ТОВ «Чернівціавтотранс» І.М. Онуфріїв веде переговори з протезними заводами щодо придбання візків салонного типу для посадки осіб з інвалідністю в автобус для АС. Також в планах придбання біотуалетів обладнанних та доступних для людей з інвалідністю.

В цьому році планується і надалі проводити такі заняття, а також обстеження усіх автостанцій ТОВ «Чернівціавтотранс» по всій області для визначення архітектурної доступності та надання пропозицій та рекомендацій щодо покращення ії.

Заняття з працівниками автостанцій ТОВ «Чернівціавтотранс»

Від себе додам, що це крок, крок до покращення надання послуг в сфері транспортного обслуговування для маломобільних громадян. Такі заняття допомагають не тільки співпрацювати нам напряму з такими організаціями, а головне, що люди отримують знання, які їм допоможуть стати професіоналами і надавати послуги не гірше чим в Європі. Ну, а якщо говорити про людській фактор, то я думаю, що після вчорашніх наших життєвих розповідей та прикладів багато хто замислився над тим, чого раніше навіть не помічав.

Представник НАІУ
Валентина Добридіна

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук