За муніципальною програмою «Здоров’я» в Одесі дітям проводять безкоштовну томографію

23 Жовтня 2015 Друкувати цю новину

В Одесі за міською програмою «Здоров'я» дітям з неврологічними та соматичними захворюваннями проводиться безкоштовна комп'ютерна та магнітно-резонансна томографія

В Одесі в рамках реалізації міської програми «Здоров'я» дітям з низкою неврологічних і соматичних захворювань проводиться безкоштовно високотехнологічна діагностика — комп'ютерна та магнітно-резонансна томографія. На виконання цього напрямку з міського бюджету Одеси до 2015 року передбачено виділення 1 млн. 167 тис. гривень.

Безкоштовна томографія в Одесі проводиться дітям на підставі медичних показань при госпіталізації в дитячу міську лікарню імені Резніка, дитячу міську клінічну лікарню №3, обласну дитячу клінічну лікарню, а також, у разі необхідності, при зверненні в дитячі міські поліклініки за направленням лікаря.

«На направленні ставиться штамп міської програми «Здоров'я», на підставі якого в приватних медичних центрах, з якими в міських лікувально-профілактичних закладів укладені договори, проводиться томографічна діагностика. Вартість послуги в повному обсязі відшкодовується за рахунок коштів міського бюджету. Слід відмітити, що цей вид обстежень проводиться не за бажанням батьків, а виключно за направленням лікаря, на підставі певного переліку медичних показань, при якому необхідні КТ або МРТ», - зазначила начальник відділу охорони материнства і дитинства департаменту охорони здоров'я Одеської міської ради Ірина Руденко.

Томографічна діагностика вкрай затребувана в дитячій міській клінічній лікарні №3, яка спеціалізується  зокрема й на наданні неврологічної допомоги дітям. Так, тут працює єдиний в Одеській області центр допомоги дітям з епілепсією. На сьогодні в ДМКЛ №3 за міською програмою «Здоров'я» вже проведено близько 50 безкоштовних томографічних досліджень. У лікарні діти не тільки отримують необхідне кваліфіковане лікування, але й проводиться фізична та психологічна реабілітація дітей з неврологічними захворюваннями.

Офіційний сайт міста Одеса

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук