За ініціативи громадських організацій осіб з інвалідністю буде створено Дорадчий комітет при Урядовому уповноваженому з прав осіб з інвалідністю

4 Липня 2013 Друкувати цю новину

Громадські організації осіб з інвалідністю планують об'єднатися в Дорадчий комітет при Урядовому уповноваженому з прав осіб з інвалідністю. Таке рішення було прийнято під час робочої зустрічі Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю з керівниками громадських організацій, що опікуються проблемами людей з інвалідністю.

Обговорюючи питання посилення ролі громадськості в системі соціального захисту осіб з інвалідністю та представлення її інтересів у державних органах влади, керівники 14 найактивніших та впливових всеукраїнських громадських організацій людей з інвалідністю виступили з ініціативою об'єднати свої зусилля, аби мати можливість впливати на прийняття суспільно важливих рішень, донести інформацію про ті проблеми, з якими щодня зіштовхуються громадські організації, особи з інвалідністю та їх родини.

Ця ідея була підтримана Олексієм Журавком, який запропонував створити Дорадчий комітет при Урядовому уповноваженому з прав осіб з інвалідністю. За його словами, цей дорадчий орган дозволить проаналізувати реальний стан справ та причини виникнення проблем, подавати на розгляд у державні органи влади розроблені за результатами роботи рекомендації та пропозиції.

«Сьогодні кожна громадська організація осіб з інвалідністю у своїй діяльності зустрічається зі схожими проблемами. Тому ми зараз разом маємо об'єднатися і знайти нові шляхи взаємовідносин між народом та владою. Нам необхідно підставити плече один одному заради спільної справи – відстоювання загальних інтересів в одному колі, з однією позицією», – зазначив Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю.

Також на зустрічі було обрано секретаря цього дорадчого органу та його заступника. Заступником секретаря одноголосно обрали виконавчого директора Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Наталію Скрипку.

Учасники зустрічі домовилися про продовження діалогу з обговорюваних питань і вироблення механізму подальшої взаємодії, зокрема щодо розробки проекту Положення про Дорадчий комітет при Урядовому уповноваженому з прав осіб з інвалідністю.

За матеріалами сайту Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук