З 27 травня по 5 червня 2016 року відбудеться дитячий кінофестиваль “Чілдрен Кінофест”

25 Травня 2016 Друкувати цю новину

Цього року заходи дитячого кінофестивалю "Чілдрен Кінофест" відбудуться з 27 травня по 5 червня 2016 року у 18 містах України.

Чілдрен-Кінофест-2016

Чілдрен Кінофест – щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків, який представляє як найновіші європейські стрічки, так і світову кінокласику. Лауреата гран-прі шляхом голосування обирають глядачі. У 2016 «Чілдрен Кінофест» відбудеться втретє. Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Державного агентства України з питань кіно, Goethe-Institut в Україні, Французький інститут в Україні, Посольства Швеції в Україні, Посольства Королівства Норвегія в Україні, Посольства Королівства Данія в Україні, Датського кіноінституту. Організатор – компанія «Артхаус Трафік». Послом події в цьому році виступає актор, кінорежисер і телеведучий Ахтем Сейтаблаєв.

Місія фестивалю – популяризувати мистецтво кіно серед дітей різного віку та соціальних груп.

Вхід на покази в усіх містах – безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю для самостійних глядачів або за зверненням до координатора фестивалю для організованих груп.

Центром фестивалю стане кінотеатр "Київська Русь" у м. Києві.

Характер і напрямок фестивалю є благодійними та освітянськими. На сеанси запрошуються організовані групи дітей з обмеженими можливостями, дітей-переселенців, дітей позбавлених батьківської опіки, сиріт.

З програмою можна ознайомитися на сайті фестивалю http://childrenkinofest.com/ua/program.htm

За додатковою інформацією та для реєстрації груп, будь ласка, звертайтеся до координаторів кінофестивалю:

Віра - 063 190 28 81 vera_m_@ukr.net

Анастасія - 063 165 68 60 prize94@yandex.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук