Єдиний професійний театр людей з інвалідністю в Україні святкує 20-річчя

29 Березня 2017 Друкувати цю новину

Єдиний професійний театр людей з інвалідністю в Україні святкує 20-річчяЄдиному професійному театру людей з інвалідністю в Україні - «Добробут та злагода» - виповнилося 20 років.

Про це на прес-конференції в Укрінформі повідомив голова ГО "Всеукраїнська громадська організація "Всеукраїнський парламент працездатних осіб з інвалідністю" Володимир Петровський.

«Сьогодні ми відзначаємо двадцяту річницю існування театрально-концертної студії, єдиного професійного театру людей з інвалідністю в Україні «Добробут та злагода». Дуже приємно, що всі ці двадцять років ця студія радує дітей і дорослих», - сказав Петровський.

Як зазначив директор театру «Добробут та злагода» Костянтин Богатиренко, у січні 1997 року зібралися люди з інвалідністю, які вирішили створити такий театр, де вони могли б працювати, аби довести суспільству, «що ми будемо не гірші, ніж інші, що ми такі ж самі, які й інші люди». Три з половиною місяці готувалася перша вистава театру - «Кошенята» - яку показали вперше 12 квітня 1997 року.

«І з того часу впродовж двадцяти років наші актори змогли порадувати більш як півмільйона наших глядачів, наших дітей. Ми поставили 9 вистав: «Кошенята», «Невдячний тигр», «Кмітливе шакаленя», «Язиката Хвеська», «Подорож у королівство трьох кольорів», «Лісова пригода», «Намисто із Здравоярії або план резидента Грипа», «Казкова карусель», «Наказ короля Товстопуза», - уточнив Богатиренко.

За його словами, театр також займається підготовкою спеціальних програм до різних подій, приміром, до Дня захисту дітей тощо.

Богатиренко також презентував новий логотип театру, автором якого став керівник студії-галереї творчості людей з інвалідністю «Ми духом незламні», лауреат премії ім. І. Нечуя-Левицького Жорж Шанаєв.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук