Всеукраїнський конкурс краси “Краса без обмежень”

25 Жовтня 2017 Друкувати цю новину

Всеукраїнський конкурс краси "Краса без обмежень"

26 жовтня 2017 року в приміщенні Палацу культури імені Леоніда Бикова відбудеться VІІ Ввсеукраїнський відкритий конкурс краси поміж дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень - 2017», організаторами якого виступили Управління у справах сім'ї та молоді ДОН ОДА, Донецька обласна організація осіб з інвалідністю ВОІ СОІУ та ДРУ «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас».

Головною метою конкурсу – є залучення молоді з функціональними обмеженнями, до культурних та духовних цінностей, демонстрація суспільству, що люди з інвалідністю мають сили, здібності та талант до творчих й ділових звершень в майбутньому, індивідуальну самореалізацію в соціумі та відчувають себе повноцінними членами сучасного суспільства.

Конкурс пройде під патронатом Голови Донецької обласної держадміністрації Павла Жебрівського за підтримкою Народного депутата Максима Єфімова.

У конкурсі приймуть участь 10 дівчат, що пересуваються на інвалідних візках з Донецької, Луганської, Київської, Миколаївської, Івано-франківської, Житомирської, Закарпатської та Хмельницької областей України.

Всеукраїнський конкурс краси "Краса без обмежень"

Протягом підготовчого періоду дівчата будуть готуватися до конкурсу в Центрі «Донбас». Де їх оточать увагою та турботою, дадуть можливість ретельно підготуватися, щоб гідно виступити.

Учасниць зустріли та привітали слухачі та працівники Центру. Директор ДРУ Світлана Фоміна та Голова Донецької обласної організації осіб з інвалідністю ВОІ СОІУ Надія Поламарчук побажали дівчатам впевненості та наснаги. А учасниці торішнього конкурсу – Тетяна Бобровська та Валерія Конько й переможиця чарівна Оксана Кононець надали красуням слушні поради да подарували сувеніри – ляльки-мотанки «Подорожниці».

Дівчатам та їх супроводжуючим було проведено оглядову екскурсію по Центру начальником реабілітаційного відділення Оленою Савченко.

Facebook

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук