Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах»

5 Березня 2015 Друкувати цю новину

Picture1 лютого 2015 року у Вінниці стартував Всеукраїнський пісенний фестиваль-конкурс «Золотий птах» для дітей та молоді з обмеженими можливостями, організаторами якого виступають громадська організація «Центр «Культурна стратегія – ХХІ», торгова марка «RUTA» та Культурний центр «Галерея – ХХІ» за підтримки Міністерства культури України. Іноземний партнер фестивалю-конкурсу – фонд ініціатив для людей з обмеженими можливостями «PRO OMNIBUS» (Польща).

У фестивалі-конкурсі можуть брати участь всі бажаючі з обмеженими фізичними можливостями, які мають талант до співу, віком від 10 до 27 років.

Фестиваль-конкурс буде проходити у два етапи:

  • відбірковий (1 лютого – 31 березня 2015 року), на стадії проведення якого всі бажаючі надішлють записи акапельного співу, а журі шляхом прослуховування  відбере найкращих;
  • фінальний (15-17 травня 2015 року) у Вінниці, де шляхом відкритого вокального змагання професіональним журі будуть визначені найбільш талановиті.

Всі без виключення учасники фінального етапу фестивалю-конкурсу будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками,  володар «Гран-прі» отримає оздоровчу путівку від польського партнера.

Більш детальну інформацію про умови проведення фестивалю-конкурсу можна отримати на intershik.com/gallery/  або за телефонами: (0432) 65-65-92, (063) 170-44-80.

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук