Восени в Кременчуці відкриють денне відділення реабілітації дітей-осіб з інвалідністю

23 Серпня 2013 Друкувати цю новину

Восени в Кременчуці відкриють денне відділення реабілітації дітей-осіб з інвалідністюУ жовтні при Кременчуцькому Центрі реабілітації дітей-осіб з інвалідністю відкриють відділення денного перебування.

Про це повідомила директор Департаменту праці та соціального захисту населення Людмила Корнієнко під час прес-конференції в ОКІА Новини Полтавщини.

Щоденно діти віком від 3-х до 18-ти років з фізичними та розумовими вадами розвитку зможуть отримувати тут фахову допомогу, харчування, медичний догляд, навчатися соціально-побутовим навичкам тощо. Перебувати в такому відділенні дитина може 5 днів на тиждень – з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00.

«Нашу область відібрали на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича щодо створення відділення денного перебування дітей осіб з інвалідністю. На проведення реконструкцій приміщень з Кременчуцького міського бюджету уже виділили 226 тис. грн, а з державного бюджету ми очікуємо ще 200 тис. грн для закупівлі реабілітаційного обладнання», – сказала Людмила Корнієнко.

За її словами наразі розглядають пропозицію щодо створення такого відділення на базі Зіньківського будинку-інтернату. В подальшому, їх планують створити й на базі інших соццентрів Полтавщини.

Новини Полтавщини

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук