Володимир Азін: «Лікарям надзвичайно важливо знати методи супроводу і допомоги людям з інвалідністю»

Володимир Азін: «Лікарям надзвичайно важливо знати методи супроводу і допомоги людям з інвалідністю»
23 Лютого 2017
Друкувати цю новину

9 лютого в приміщенні Київського міського дитячого діагностичного центру відбувся практикум для працівників центру на тему: «Методи супроводу і допомоги людям з інвалідністю». Варто зазначити, що це був лише перший «пілотний» тренінг для даного центру, але отримавши позитивні відгуки учасників було домовлено про проведення серії таких практикумів з більш розширеною програмою.

Алла Шовкун, Володимир Азін та Семиволос Андрій

Алла Шовкун, Володимир Азін та Семиволос Андрій

«Окрім фізичної доступності будівлі медичної установи не менш важливим чинником для надання якісної послуги є знання та навички медичного персоналу щодо методів допомоги та супроводу людей з інвалідністю, адже не завжди фізичні кондиції пацієнтів дозволяють самостійно пройти огляд тощо», – зазначив Володимир Азін, тренер та інструктор Всеукраїнського об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації».

В парі з досвідченим медичним працівником та лідером ГАР – Аллою Шовкун, Володимир висвітлив базові питання допомоги особам з інвалідністю при переміщеннях та розглянули різні їх методи – перехід з положення лежачи в положення сидячи, переміщення з ліжка на візок і навпаки, австралійське переміщення, допомога долання бордюрів та сходів. Найголовніше, що всі ці знання були відпрацьовані лікарями на практиці та отримали позитивну оцінку тренерів.

Тренери та працівники Київського міського дитячого діагностичного центру

В майбутньому заплановано проведення серії розширених семінарів для місцевих лікарів, а також залучення колег з інших медичних установ задля поширення цієї інформації. «Ми вдячні головному лікарю Київського міського дитячого діагностичного центру Семиволос Андрію Володимировичу за розуміння важливості даної теми та постійному професійному зростанні персоналу центру. Саме завдяки такій співпраці ми зможемо вивести нашу медицину на якісно новий рівень!», – зазначив Володимир Азін.

Практикум: Переміщення пацієнта з положення лежачи в положення сидячи

Практикум: Австралійський метод переміщення пацієнта

Фотографії: Київський міський дитячий діагностичний центр

ВГО «Група Активної Реабілітації»

  Категорія: