Візок — не бар’єр для великого тенісу

23 Липня 2014 Друкувати цю новину

Візок — не бар’єр для великого тенісу

Днями у Харкові на тенісних кортах ТК «Парк» відбувся міжнародний професійний турнір для тенісистів-візочників «Kharkov Open». Змагання проводилися як частина світової професійної серії «NEC Крісло Tennis Tour». У них брали участь 15 спортсменів із Харкова та Молдови.

Засновниками цих змагань, як розповіла неодноразова паралімпійська чемпіонка з тенісу, віце-президент громадської організації «Креавіта» Олена Шингарьова, стали міська громадська організація осіб з інвалідністю, до керівництва якої входить сама Олена, та відділення Федерації тенісу України в Харківській області.

«Турнір міг не відбутися, якби нам не надали істотної підтримки і допомоги в його організації місцева влада і соціально орієнтований бізнес», — зазначила спортсменка. За її словами, такі змагання необхідні тенісистам-візочникам для їхнього професійного зростання. Адже у листопаді харківські спортсмени вирушать на міжнародний турнір до Польщі. Олена Шингарьова також повідомила, що професійні турніри для тенісистів-візочників проводять у Харкові щорічно з 2011 року. І в них брали участь спортсмени не лише з Харкова і Молдови, а й з Іраку, Польщі, Чехії, Румунії, Росії, Туреччини.

Урядовий кур'єр

  Новина має такі "мітки":
  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук