Вінниччина в черговий раз підтвердила свою першість під час збору коштів ІХ Всеукраїнської акції благодійного фонду «Серце до серця»

30 Березня 2015 Друкувати цю новину

23 березня у приміщенні Вінницької ОДА відбулася підсумкова прес-конференція щодо передачі медичного обладнання, закупленого за результатами ІХ обласного етапу Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця», та підготовки до проведення акції у 2015 році.

vin serce

На заході були присутні заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Наталя Заболотна, голова правління благодійного фонду Євгенія Баранська, голова наглядової ради ВБФ Єжи Конік, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, що причетні до проведення акції на Вінниччині, а також регіональний представник Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Тетяна Дрончак.

«Наше завдання – донести до суспільства лозунг, що допомагати – це легко і весело. Ми намагаємося формувати у молоді відчуття співпереживання. Адже оціночним фактором результатів є не тільки фінансова складова, а й кількість залучених людей. І коли дивишся на Вінниччину, бачиш, що область цим живе», - зазначила Євгенія Баранська.

У 2014 році акція проходила під гаслом «Я хочу бачити життя!» та мала за мету зібрати кошти для придбання сучасного діагностичного та лікувального обладнання для дітей з вадами зору.

За підсумками ІХ акції «Серце до серця» загальна сума коштів, зібраних у Вінницькій області становить 512 160,20 грн. Ця сума є найбільшою у загальному рейтингу областей України. Так, представникам Крижопольського, Гайсинського та Ямпільського районів, які зібрали найбільші суми, були передані почесні грамоти.

У свою чергу, Єжи Конік наголосив: «Фонд існує не тільки для збирання грошей, а й для навчання дітей. Ми вчимо їх віддавати частинку серця іншим. У вашій області це добре вдається. Тому я б хотів, щоб ми залучали до участі не тільки студентів, а й менших дітей – 10-12 років».

Наприкінці заходу організатори зазначили, що акція 2015 року носитиме назву «Врятуй життя дитини» та буде проводитися 1-30 квітня з метою закупівлі реанімаційного обладнання для надання невідкладної медичної допомоги дітям.

Довідка:

Починаючи з 2006 року в Україні у квітні проходить щорічна благодійна акція допомоги хворим дітям «Серце до серця». Акція розпочалась за ініціативи Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Прикладом для її проведення стала аналогічна акція у Республіці Польща.

На зібрані населенням, організаціями, закладами та установами кошти, закуповується медичне обладнання для надання допомоги хворим дітям.

Протягом чотирьох років Вінницька область займає перші місця в Україні за сумою зібраних коштів.

За роки участі в акції сума зібраних коштів становить 2 млн. 963 тис 675 грн. 69 коп.

Вінницька ОДА + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук