Вінницьким апеляційним адміністративним судом спільно з громадською організацією «Гармонія» проведено тренінг на тему: «Уроки особливого етикету»

14 Вересня 2015 Друкувати цю новину

Вітальним словом відкрила захід в.о. керівника апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Інна Грищук, яка наголосила на актуальності такого тренінгу та поділилась власним досвідом із спілкуванням з маломобільними людьми, а також представила працівникам апарату суду модераторів – Раїсу Панасюк та Чорнобривенко Олену.

12006656_1388460101452556_2888132244938419620_o

Основною метою тренінгу стало подолання бар’єрів та створення умов для вільного доступу до правосуддя людей з обмеженими фізичними можливостями. Нетрадиційний формат заходу доповнювався комфортною та невимушеною атмосферою. У ході тренінгу учасники мали можливість ділитись думками та враженнями від час практичних занять.

Керівництво Вінницького апеляційного адміністративного суду робить все для того, щоб суд став максимально доступним для громадян, у тому числі й для людей з обмеженими фізичними можливостями. Досить важливо було почути поради саме від тих експертів, які безпосередньо займаються доступністю до державних установ для людей з інвалідністю. Тому поради наших сьогоднішніх гостей обов’язково будуть враховані та найближчим часом реалізовані.

Довідково:

ГО «Гармонія» у своїй команді має спеціалістів різних професійних сфер, які за потреби підключаються для реалізації певної програми, проекту.

Метою та завданням ГО «Гармонія» є соціальна, психологічна, матеріальна, медико-реабілітаційна, юридична підтримка молоді з обмеженими фізичними можливостями:

  • сприяння забезпеченню осіб з особливими потребами рівними можливостями у праці, побуті, відпочинку тощо;
  • сприяння забезпеченню соціальної реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями як найбільш вразливих верств населення, сприяння їх активності у творчій, культурній, спортивній, а також в інших сферах громадсько-корисної діяльності.

Вінницький апеляційний адміністративний суд

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук