Відправляємо осіб з інвалідністю на оздоровлення

13 Червня 2013 Друкувати цю новину

Відправляємо осіб з інвалідністю на оздоровленняНезважаючи на цілу низку створених законів щодо захисту прав осіб з інвалідністю, кожен з нас, має глибоко усвідомлювати наскільки важлива наша підтримка людині з інвалідністю.

Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти і хто допомагає.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я про те, що поруч з нами живуть інваліди, і вони потребують допомоги і уваги.

Забезпечення осіб з інвалідністю санаторно-курортними путівками проводиться відповідно до Порядку забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян органами праці та соціального захисту населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.02.2006 № 187 (зі змінами).

Інваліди усіх категорій забезпечуються путівками: за рахунок коштів, передбачених Міністерству соціальної політики та у санаторіях, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики. Забезпечення путівками проводиться за зареєстрованим місцем проживання.

Путівки видаються відповідно до медичних рекомендацій з урахуванням пільг, передбачених законодавством для конкретної категорії осіб, в порядку черговості у міру надходження путівок. Для одержання путівки подається заява та медична довідка лікувальної установи за формою N 070/о.

Відправляємо осіб з інвалідністю на оздоровлення

До сфери управління Міністерства соціальної політики належать такі санаторії: "Салют" м. Одеса (кістково-м'язовий, неврологічний профіль), "Перемога" м. Київ (серцево-судинний профіль), "Батьківщина" м. Трускавець (урологічний профіль), "Ветеран" м. Алушта, "ім. Семашка" смт Сімеїз (органи дихання), "Слава" м. Миргород (шлунково-кишковий профіль).

У червні 2013 року забезпечено санаторно-курортними путівками 2 інваліди, Мойсєєва Тетяна Іванівна санаторій "ім. Семашка" смт. Сімеїз (органи дихання), Когут Меланія Феодосіївна санаторій "Слава" м. Миргород (шлунково- кишковий профіль).

Начальник управління соціального захисту населення,
сім'ї та молоді Немирівської райдержадміністрації
Іван Дзюбак

Немирівська райдержадміністрація

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук