Відділення Фонду відвідала заступник голови Вінницької ОДА

23 Липня 2014 Друкувати цю новину

Відділення Фонду відвідала заступник голови Вінницької ОДАЗаступник голови облдержадміністрації Людмила Щербаківська познайомилась із колективом Вінницького обласного відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю.

В ході знайомства зі співробітниками Фонду вона поцікавилася наболілими питаннями та проблемами, що існують в галузі. Зокрема, щодо фінансування, розміру заробітної плати та рівня забезпечення матеріально-технічної бази.

«Ми прагнемо створити рівні можливості для людей з обмеженими фізичними можливостями в регіоні», - наголосив директор Вінницького обласного відділення Фонду соціального захисту населення Сергій Полонський.

За його словами, основними завданнями Вінницького обласного відділення Фонду є організація та прийом звітів про зайнятість та працевлаштування осіб з інвалідністю, зарахування кількості робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю до нормативу таких місць, аналіз звітів та перевірка правильності розрахунків, наповнення державного бюджету коштами, що сплачують підприємства у вигляді адміністративно-господарських санкцій за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю, а також забезпечення ефективного використання бюджетних коштів для вирішення соціальних питань осіб з інвалідністю.

Підводячи підсумки візиту, Людмила Щербаківська зауважила: «Зроблено чимало, проте зробити потрібно ще більше, аби надати кваліфіковану та професійну допомогу кожній людині з особливими потребами. Завдяки щоденній роботі працівників подібних закладів покращується соціально-побутове та матеріальне становище людей із особливими потребами, а це своєю чергою сприяє їхній інтеграції у суспільне життя країни».

Фонд соціального захисту осіб з інвалідністю

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук