Відбудеться презентація першого в Україні молитовника українською мовою шрифтом Брайля для незрячих

19 Січня 2016 Друкувати цю новину

21 січня 2016 року в актовій залі Київської православної богословської академії (вул. Трьохсвятительська, 8, на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря) відбудеться презентація першого в Україні молитовника українською мовою шрифтом Брайля для незрячих.

З благословення Святійшого Патріарха Філарета Синодальний відділ соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату «Eleos-Ukraine», відділ організації благодійності та соціального служіння Волинської єпархії УПЦ КП, Волинський обласний осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації осіб з інвалідністю з вадами зору «Генерація успішної дії» зібрали кошти та видали 400 молитовників шрифтом Брайля.

Відбудеться презентація першого в Україні молитовника українською мовою шрифтом Брайля для незрячих

На презентацію запрошені: Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, Патріарший намісник митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, ректор КПБА, Голова інформаційного управління УПЦ КП архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій (Зоря), заступник голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності «Eleos-Ukraine» священик Сергій Дмитрієв, голова Волинського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації осіб з інвалідністю з вадами зору «Генерація успішної дії» Віталій Ткачук.

DSCN5340

Також буде присутній священик УПЦ Київського Патріархату, який опікується незрячими та вперше незрячі прочитають молитву українською мовою за мир та злагоду в Україні у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.

Розклад:

12.00– 12.20 – Презентація молитовника.
12.20 – 12.25 – Незрячі прочитають молитву за мир в Україні у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі.
12.35 – Організатори та незрячі поспілкується з пресою.

Довідки, акредитація та координація на місці за телефоном: – 0506406515 священик Сергій Дмитрієв.

Еlios

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук