Валерій Сушкевич закликав народних депутатів України та Уряд надати державну підтримку підприємствам громадських організацій осіб з інвалідністю

10 Квітня 2014 Друкувати цю новину

Валерій СушкевичСьогодні Верховна Рада України прийняла в цілому законопроект № 4587 «Про здійснення державних закупівель», запропонований Кабінетом Міністрів України. За це рішення проголосували 226 депутатів.

Виступаючи під час обговорення законопроекту голова Комітету Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та осіб з інвалідністю, голова Національної Асамблеї осіб з інвалідністю України Сушкевич В.М. звернувся до народних депутатів України, прем'єр-міністра України з проханням почути проблеми підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю – відновивши державну підтримку зазначеним підприємствам у сфері державних закупівель шляхом застосовування преференційної поправки до ціни пропозиції конкурсних торгів (цінової пропозиції) зазначених підприємств, якщо зазначені підприємства є виробниками товарів, робіт і послуг.

Зазначена преференція у свій час була запропонована та діяла під час роботи Уряду Юлії Тимошенко. Це було суттєвою допомогою підприємствам громадських організацій осіб з інвалідністю щодо створення та збереження робочих місць для працевлаштування людей з інвалідністю.

Сподіваємось,на відновлення принципу справедливості у цьому питанні.

Прес-служба НАІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук