В Житомирі показали як будуть виглядати нові маршрутки

25 Липня 2016 Друкувати цю новину

В Житомирі презентували перший новий низькополий автобус, що розпочне тестово курсувати на одному з міських маршрутів. Це перший автобус який придбаний у рамках програми оновлення рухомого складу приватних перевізників. Особливістю нових автобусів є те, що вони повністю облаштовані для людей з обмеженими можливостями. Вони також оснащені пандусами та задньою низькополою панеллю.

В Житомирі показали як будуть виглядати нові маршрутки

Презентували автобус міський голова Сергій Сухомлин та заступник міського голови Дмитро Ткачук.

«Ми прагнули продемонструвати якими будуть маршрутні автобуси у Житомирі. Це стандарт, який ми впроваджуємо на міських маршрутах. Місто починає диктувати умови по якості та безпеці перевезень», – пояснює міський голова Сергій Сухомлин.

Для наступного конкурсу перевізників прописали нові умови за якими передбачається використання подібних автобусів, які були випущені не раніше 2015 року.

В Житомирі показали як будуть виглядати нові маршрутки

«Ми диктуємо новий тон, і сподіваємось що таким чином ми зможемо змінити транспортну сферу міст. Завдяки якісним, новим придбанням та інвестиціям перевізників у власний бізнес, це стане можливо», – розповідає заступник міського Дмитро Ткачук.

Приватні перевізники готові взяти на себе відповідальність - впродовж року замінити близько 50 одиниць старих маршруток на нові.

Житомирська міська рада + Фото

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук