В Японії розробили перший безпілотний інвалідний візок

by Віталій | 10 Серпня 2017 11:35

Вони запрацюють у Міжнародному аеропорту Токіо і мають полегшити життя як пасажирам з інвалідністю, так і персоналу летовища.

Японська машинобудівна компанія Panasonic створила автоматизований електричний інвалідний візок, реалізуючи програму, у рамках якої Міжнародний аеропорт Токіо має стати більш доступним для різних категорій пасажирів.

Як зазначається у повідомленні, "візок використовує автономну мобільну технологію, тобто людині достатньо ввести необхідне місце призначення за допомогою смартфону – і пристрій розпізнає цю точку на карті й прокладе найкоротший до неї шлях".

Крім того, розробники створили таку технологію, що дозволяє кільком візкам пересуватися "у групі". Зокрема, така функція спростить пересування для цілих родин. Водночас, при цьому не буде задіяний персонал аеропорту. Так, після прибуття візка на місце призначення, він автоматично "перегрупується" (переналаштується).

Як стало відомо, такі крісла для людей з інвалідністю мають протестувати до березня 2018 року разом з іншими розробками компаній Panasonic та NTT.

5 канал

Source URL: http://naiu.org.ua/v-yaponiyi-rozrobyly-pershyj-bezpilotnyj-invalidnyj-vizok/