В уряді розповіли, як отримати житло переселенцям

3 Лютого 2017 Друкувати цю новину

В уряді розповіли, як отримати житло переселенцямМіністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш дав переселенцям надію отримати власне житло.

Чиновник заявив, що в уряді думають над тим, як надати можливість переселенцям з Криму і Донбасу викупити орендоване житло. Житло в оренду з правом викупу люди зможуть одержати в рамках державної програми.

"Принцип такий: ти платиш невисоку ціну за оренду цього житла, і за деякий час квартира переходить у твою власність. Якщо ти розриваєш договір раніше, квартира тобі не залишається, зате переселенець мав можливість орендувати дешеве житло".

Кредит на цю програму готовий виділити Німецький державний банк KfW. Мова йде про 20 млн євро першого траншу. На початку лютого Україну відвідають німецькі експерти, щоб визначитися з вибором підрядника для будівництва.

"Йдеться про повноцінне житло, а не про місця компактного проживання: в модульних містечках або кімнатах у гуртожитку. Донори не погоджуються на безкоштовні механізми. В інших країнах працює механізм, коли, отримуючи житло, людина гарантує, що після повернення контролю над територіями вона відмовляється від одного, або від іншого житла", — зазначив Черниш.

Gazeta.ua

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук