В УКУ впроваджуватимуть нові стандарти фізичної реабілітації учасників АТО

6 Листопада 2015 Друкувати цю новину

Про сучасні стандарти та новітні методи фізичної реабілітації військових та цивільних осіб йшлося у середу, 4 листопада, під час міжнародної конференції, яка відбувається Українському католицькому університеті. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

На конференцію приїхали науковці, військові та цивільні медики, а також спеціалісти в галузі охорони здоров’я з України, Канади, США та Європи.

Упродовж 4-6 листопада в УКУ обговорюватимуть світові наукові та професійні стандарти реабілітації, а також обмінюватимуться досвідом щодо передових міжнародних практик та методів лікування при порушеннях опорно-рухового апарату.

Дана конференція організована УКУ за підтримки Світового Конгресу Українців, Канадсько-Української Фундації, Української Асоціації фізичної терапії, НАТО та Європейського Командування Збройних сил США.

Слід зазначити, що Український католицький університет відкриває Школу реабілітаційної медицини, яка готуватиме фізичних терапевтів та ерготерапевтів. Очолить Школу Уляна Супрун, лікар, яка все життя прожила в США, але з початком Революції Гідності повернулась в Україну і створила ініціативу «Захист патріотів».

Львівський портал

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук