В українських дефлімпійців 3 високі нагроди у четвертий змагальний день Дефлімпіади

2 Квітня 2015

1 квітня у спринті нааціональній дефлімпійській збірній команді України вдалось вибороти 3 високі нагороди, серед яких 1 срібну та 2 бронзові медалі.  Таким чином у доробку нашої команди 6 медалей: 3 срібні та 3 бронзові нагороди.

53_

Проте не обійшлось без прикрих несподіванок, які часто бувають у спорті. Нашого лідера Андрія Андріїшина, котрий досить впевнено йшов до золота, практично перед фінішом підрізали на трасі, він упав, тому фінішував п’ятим, зате його товаришам по команді Манзюку Павлові та Пишняку Володимиру вдалось успішно закінчити спринтерську гонку, отримавши друге та третє місце відповідно.

Наших дівчат-лижниць сьогодні можна поздоровити з медальним почином: бронзова нагорода у Пишняк Аліси.

У дівчат в керлінгу – програш команді Китаю з рахунком 4:8. Увечері у них ще одна гра з надзвичайно сильною командою Канади.

Побажаємо нашим славним дефлімпійцям перемог! Вболіваємо за них разом з офіційними спонсорами Національного комітету спорту осіб з інвалідністю України компанією Воля та Ощадним банком України.