В.Сушкевич: «Дискредитація не зможе знищити добре ім’я нашої команди»

27 Травня 2015 Друкувати цю новину

_dsc3993a_800x600Абсолютно провокаційна, що не відповідає дійсності, чергова диверсія з боку агресора, що намагається дискредитувати компанії гуманітарного спрямування, які працюють на благо українських діток, фізичного виховання молоді, підтримки людей з інвалідністю, особливо тих, які отримали інвалідність в зоні бойових дій на Сході нашої країни, вимушених переселенців з інвалідністю, їх сімей та діток з інвалідністю з зони АТО. 

Тільки за останні місяці одна така компанія гуманітарного спрямування - Спортмайстер-Україна, основним завданням якої є розвиток фізичної культури і спорту в Україні, забезпечення здорового способу життя та підтримка соціально незахищених верств населення нашої держави, надала потужну допомогу Західному реабілітаційно-спортивному центру, де проходять фізкультурно-спортивну реабілітацію воїни АТО, у вигляді спортивних товарів, спортивного інвентарю та обладнання. Окрім того, десятки людей з інвалідністю особисто отримали допомогу від цієї компанії. Спортмайстер-Україна надає окрему допомогу воїнам АТО та людям з інвалідністю, які стали вимушеними переселенцями з зони АТО...

Вже багато років особисто знаю генерального директора компанії - Чернова Ігоря Валентиновича, котрий, попри свою інвалідність, не лише займає провідне місце в системі компаній, але постійно особисто ініціює впровадження безстрокової акції Асоціації "Спортивна індустрія України" - "АСІУ - соціально незахищеним". Це людина-патріот, яка спрямовує свої зусилля на вирішення гуманітарних проблем української держави.

Мене глибоко обурює провокаційна ситуація (до речі, вже не перша), яка майстерно "зроблена" проти цієї компанії і швидко розповсюджена в інтернеті. Заявляю, Спортмайстер - українська компанія, яка допомагає людям у цей непростий для України час...

Дякую Ігорю Чернову та колективу компанії Спортмайстер за їх громадянську позицію та запевняю, що люди знають про їхню роботу, і ця дискредитація не зможе знищити добре ім'я нашої команди.

Президент Асоціації "Спортивна індустрія України",
Президент Національного паралімпійського комітету України
Валерій Сушкевич

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук