В Одесі відбудеться Інформаційний семінар «Адвокація раннього втручання, як запорука інклюзії»

by sancho | 10 Квітня 2018 13:04

17 квітня 2018 р., Одеською громадською організацією «Особливі діти» за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) проводитиметься інформаційний семінар «Адвокація раннього втручання, як запорука інклюзії». Захід проводитиметься в рамках грантового проекту «Раннє втручання  - «до» і «після», поширення послуги по регіонам області» -  збільшення ініціатив батьків з адвокації  раннього втручання і підвищення рівня обізнаності громадськості в Одеської області», в межах та як невід’ємна частина спільного Проекту HealthProm (Великобританія), ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю (НАІУ) і БФ «Інститут раннього втручання» (БФ ІРВ) «Збільшення здібностей громадських організацій, керованих батьками, підтримувати забезпечення реформ, спрямованих на права і потреби дітей з інвалідністю раннього віку в Україні».

Під час проведення інформаційного заходу учасники  будуть проінформовані про послугу РВ, як основу успіху інклюзивної освіти, а також як надається ця послуга в інших регіонах нашої країни. Визначення шляхів реалізації заходів та практичні кроки щодо збільшення центрів РВ в Одесі та районних центрах області, шляхи надання допомоги та підтримки проектам в цій сфері є запланованими результатами заходу.

Перед початком інформаційного семінару для представників преси буде проведено прес-брифінг.

До участі в якості спікерів запрошені:

Акредитація для ЗМІ: Сергій Піщулін, svp14@i.ua[1] або за телефоном +38 050 486 25 48

Довідкова інформація: Раннє втручання є всесвітньо визнаним підходом, який максимізує шанси дітей на реалізацію власного потенціалу, що продемонстрував свою ефективність і економічність. РВ включає в себе здійснення заходів у той час, коли побоювання з приводу розвитку та/або інвалідності дитини з’являється вперше, в віці, коли мозок дитини все ще розвивається. Це соціальна модель, яка враховує потреби як дитини, так і батьків, спрямована на зміцнення потенціалу сім'ї, а також орієнтована на співпрацю та партнерство з батьками.

Запрошуємо представників ЗМІ для висвітлення події.

Endnotes:
  1. svp14@i.ua: mailto:svp14@i.ua

Source URL: http://naiu.org.ua/v-odesi-vidbudetsya-informatsijnyj-seminar-advokatsiya-rannogo-vtruchannya-yak-zaporuka-inklyuziyi/