В Одесі для особливих дітей провели веселі свята

6 Червня 2016 Друкувати цю новину

До Міжнародного дня захисту дітей для особливих дітей Одеси провели святкові заходи: концерти, конкурси, ігри, подарунки і солодке частування

В Одесі для особливих дітей провели веселі свята31 травня 2016 року в комунальному закладі «Центр реабілітації осіб з вадами психофізичного розвитку» відбулося свято, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. Вихованців центру реабілітації - дітей з обмеженими можливостями - привітала директор департаменту праці та соцполітики Одеської міськради Олена Китайська. Вона подарувала дітям різноманітний інвентар для занять спортом і активного проведення дозвілля.

Перед вихованцями виступили з концертом дитячі творчі колективи «Одеситочки літл» та «Веселі нотки», а також юні талановиті танцюристи школи бальних танців «Імперія танцю «Фаворит».

У святі брали активну участь вихованці інтегрованої групи центру. Діти порадували присутніх веселими композиціями – «Маленькі зірки» і «Літо».

Захід для вихованців Одеської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату № 88, присвячений Дню захисту дітей, провів Міський центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді. Для дітей провели різноманітні конкурси, ігри, переможці яких отримали призи. Свято подарувало дітям радість, захват і веселощі, гарний настрій і віру в добро.Головним сюрпризом свята стало шоу мильних бульбашок від творчої студії «Crazy Bubbles Show». Діти із захопленням спостерігали за розсипом різнокольорових прозорих кульок, а деякі навіть змогли побувати всередині величезної мильної кулі. На завершення свята всі вихованці Центру отримали солодке частування та різнокольорові кульки.

Офіційний сайт міста Одеса

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук