ЗМІ про нас: В області навчалися формуванню політики раннього втручання

by Наталія | 5 Вересня 2017 12:57

В області навчалися формуванню політики раннього втручанняУ Сєвєродонецьку відбувся тренінг за темою: «Формування політики раннього втручання», участь у якому взяла заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик.

Робота з впровадження послуги «раннє втручання» на Луганщині наразі триває. В області протягом 2016-2017 років відбулося навчання декількох команд, які вже розпочали надання відповідних послуг в окремих містах та районах.

Розбудова системи раннього втручання для дітей з порушеннями розвитку або ризиком виникнення таких порушень забезпечить створення служби раннього втручання, яка складатиметься із окремих регіональних і місцевих центрів (відділень) раннього втручання, структурних підрозділів установ і закладів системи соціального захисту, охорони здоров’я та освіти.

Метою формування раннього втручання є запровадження міждисциплінарної сімейно-центрованої комплексної державної допомоги дітям із порушеннями розвитку та їх сім’ям, спрямованої на розвиток дитини та нормалізацію життя родини.

Організатором тренінгу виступило Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» за підтримки позаштатного радника голови Луганської облдержадміністрації з питань соціального захисту осіб з інвалідністю Миколи Надулічного та Агенції регіонального розвитку.

Участь у ньому також узяли представники департаментів соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, архітектури, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, центрів соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, Луганської обласної Платформи Всеукраїнського Форуму «Батьки за раннє втручання».

Луганська ОДА

Source URL: http://naiu.org.ua/v-oblasti-navchalysya-formuvannyu-polityky-rannogo-vtruchannya/