В Івано-Франківській області 8–11 вересня 2016 року відбудеться навчально-практичний семінар «Орієнтування в просторі та скандинавська ходьба, як засоби соціалізації та інтеграції осіб з інвалідністю по зору в сучасне суспільство»

25 Серпня 2016 Друкувати цю новину

ВГО «Національна Асамблея осіб з інвалідністю України» (НАІУ) та Громадська організація жінок-осіб з інвалідністю «Біла тростина» проводять Навчально-практичний семінар «Орієнтування в просторі та скандинавська ходьба, як засоби соціалізації та інтеграції осіб з інвалідністю по зору в сучасне суспільство», який відбудеться  8–11 вересня 2016 року на базі ТК «Буковель» (с. Поляниця, Івано-Франківська область).

Під час проведення заходу учасники ознайомляться із новітніми засобами просторового орієнтування, а саме не візуальною доступністю сенсорних приладів та супутникової навігації для осіб з порушеннями зору. Перспективами розвитку та способами втілення, тактильним відчуттям у вільному просторі, нормативно-правовим регулюванням індивідуальної мобільності незрячих та слабозорих осіб, скандинавською ходьбою, як засобом соціалізації та реабілітації. Також учасники зможуть прийняти участь у практичних заняттях з проходження маршрутів в гірській місцевості невеликими групами та отримати навички особливостей методики просторового орієнтування із застосуванням тростин, навігатора Османд, рельєфно-графічних карт-схем, Адаптації методики скандинавської ходьби для осіб з порушеннями зору.

Крім того, на семінарі будуть розглянуті методи подолання фобії відкритого простору для тотально незрячих людей, взаємодопомогу незрячих та людей, які пересуваються на інвалідних візках, та ознайомлення з головними аспектами застосування собак-поводирів в Україні.

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук