УВАГА!!! ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО РІШЕННЯ ГРАНТОВОГО КОМІТЕТУ КОНКУРСУ МІНІ-ГРАНТІВ ПРОЕКТУ «TEAM»

10 Листопада 2017 Друкувати цю новину

Протягом серпня-вересня 2017 року ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» продовжила Конкурс міні-грантів в рамках Міжнародного проекту «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації» що реалізується в Україні UCP Wheels for Humanity (США)  спільно з Українською асоціацією фізичних терапевтів.

Додатково до інформації, наданої Грантовим комітетом 10 жовтня 2017 року щодо результатів конкурсу міні-грантів, повідомляємо наступне.

На черговому засідання Грантового комітету конкурсу 09 листопада 2017 року прийнято рішення про часткову підтримку 12 проектних заявок (список додається) на загальну суму близько  320 тис. грн.

СПИСОК ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ (додатковий)

(за серпень - вересень 2017 року)

№№ ПІБ Статус,

група інвалідності

 

Місце реалізації бізнес-ідеї

 

Бізнес-ідея
1. Бобровський

Сергій Олександрович

ВПО,

1 група

Донецька обл.,

м. Краматорськ

Надання

поліграфічних послуг

2. Брюховець

Олена Миколаївна

ВПО,

3 група

Донецька обл.,

м. Мирноград

Розведення

свійської птиці

3. Дідаш

Олексій Олексійович

Мешкає на території, що межує із зоною проведення АТО,

1 група

Донецька обл.,

м. Маріуполь

Відкриття

інтернет-магазину

4. Жирікова

Марина Василівна

ВПО,

3 група

Донецька обл.,

м. Дружківка

Виготовлення та пошиття постільної білизни та рушників
5. Ісаєв

Олексій Анатолійович

ВПО,

3 група

Донецька обл.,

м. Бахмут

Послуги з ремонту та технічного обслуговування
6. Керничний

Володимир Ярославович

Мешкає на території, що межує із зоною проведення АТО,

1 група

Донецька обл.,

м. Слов’янськ

Послуги з ремонту інвалідних колясок
7. Кернична

Сніжана Олексіївна

Мешкає на території, що межує із зоною проведення АТО,

1 група

Донецька обл.,

м. Слов’янськ

Послуги манікюру та педикюру
8. Конько

Валерія Сергіївна

ВПО,

1 група

Донецька обл.,

м. Краматорськ

Послуги із сублімаційного друку
9. Кривошапка

Олена Олександрівна

ВПО,

3 група

Донецька обл.,

м. Селидове

Послуги з фотографії
10. Мацько

Ганна Олександрівна

ВПО,

3 група

Донецька обл.,

Покровський р-н

 

Послуги з пошиттю та ремонту одягу
11. Орлова

Інна Миколаївна

ВПО,

2 група

Донецька обл.,

Покровський р-н

 

Виробництво кондитерських виробів
12. Фурманюк

Євген Олександрович

ВПО,

3 група

Донецька обл.,

м. Краматорськ

Послуги з ремонту побутової техніки

Найближчим часом представники Національної Асамблеї людей з інвалідністю України зв’яжуться з переможцями Конкурсу у телефонному режимі для обговорення організаційних питань.

Бажаємо успіхів у відкритті та просуванні власного бізнесу!

Грантовий Комітет

  1. Людмила
    Листопад 11, 15:24 #1 Людмила

    Добрый день.Скажите, пожалуйста,это окончательные результаты конкурса?Спасибо.

    Reply to this comment

Додати коментар

Напишіть відгук