Українці вдало стартували на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону

by Olga Zhurbenko | 13 Лютого 2017 10:11

11 лютого,  у перший день змагань чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону, що розпочався у німецькому місті Фінстерау  #Finsterau2017, національна паралімпійська збірна команда України, поряд з 25-ма країнами-учасницями, виборола у біатлоні на середній дистанції  9 нагород, серед яких – 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі та у перший же день змагань очолила турнірну таблицю чемпіонату світу.

У категорії жінки стоячи дві з трьох високих нагород – українські. Кононова Олександра взяла золоту медаль з результатом -31:41.5 , її суперниця з України Ляшенко Людмила – срібло з результатом – 33:05.7.

У чоловіків у цій же категорії Вовчинський Григорій виборов почесну бронзову нагороду з результатом 31:22.8.

У чоловіків в категорії сидячи Радь Тарас завоював друге місце з результатом 37:52.2.

Увесь подіум був українським у чоловіків з порушеннями зору: Уткін Юрій з гайдом Переходою Русланом вибороли найвищу сходинку п’єдесталу (їхній результат – 32:50.7), другими стали Ковалевський Анататолій з гайдом Мукшиним Олександром  (33:07.4), третє місце  – у  Суярка Дмитра з гайдом Потапенком Василем (33:51.9). Лише на дві десятих секунди були від третього місця Лук’яненко Віталій з гайдом Бабарем Борисом ( 33:53.1- четверті).

У цій же категорії у жінок першою стала Прилуцька Ольга з гайдом Івановим Володимиром (33:11.4), друге місце – у Шишкової Оксани з гайдом Казаковим Віталієм (33:18.5).

Вболіваймо за наших славних паралімпійців!