Український паратенісист Віктор Дідух – лауреат номінації «Male Para Table Tennis Star»

27 Грудня 2017 Друкувати цю новину

Український паратенісист Віктор Дідух - лауреат номінації «Male Para Table Tennis Star»

Лідер національної паралімпійської збірної команди України з настільного тенісу, представник Львівщини Віктор Дідух став переможцем в номінації «Кращий тенісист - паралімпієць 2017» за версією Міжнародної федерації настільного тенісу (ITTF).

На урочистій церемонії Міжнародної федерації настільного тенісу «ITTF Star Awards 2017», що нещодавно відбулася в місті Астані (Казахстан), лідер національної паралімпійської збірної команди України з настільного тенісу, мешканець села Андріївка Буського району Львівщини Віктор Дідух став переможцем в номінації «Male Para Table Tennis Star» (Зірка паранастільного тенісу серед чоловіків).

Кращий тенісист - паралімпієць світу 2017 року Віктор Дідух виборов дві «золоті» медалі цьогорічного чемпіонату Європи (особисто та в команді), здобув перемоги в трьох турнірах серії «Pro Tour», а також є першим номером світового рейтингу в своєму класі.

Загалом за результатами спортивних здобутків 2017 року своєрідні «Оскари» світового настільного тенісу були вручені піл час Гала-вечора ще 7-ми лауреатам:

- Male Table Tennis Star (Зірка настільного тенісу серед чоловіків) - Timo Boll (Німеччина),

- Female Table Tennis Star (Зірка настільного тенісу серед жінок) - Ding Ning (Китай),

- Star Point of the year (Зірка року) - Ding Ning (Китай),

- Female Para Table Tennis Star (Зірка паранастільного тенісу серед жінок) - Neslihan Kavas (Туреччина),

- Table Tennis Star Coach (Зірка тренер з настільного тенісу) - Jorg Rosskopf (Німеччина),

- Table Tennis Breakthrough Star (Прорив року) - Tomokazu Harimoto (Японія),

 - Table Tennis Fair Play Star (Зірка чесної гри у настільний теніс) - Irvin Bertrand (Франція), який отримав нагороду за те, що на відкритому чемпіонаті Білорусі віддав супернику свою другу ракетку, після того як ракетка суперника не пройшла перевірку.

Спортивне досьє:

Віктор Дідух народився 23 січня 1987 року. Майстер спорту України міжнародного класу з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, член національної паралімпійської збірної команди України. Багаторазовий чемпіон Європи, світу, переможець міжнародних турнірів з настільного тенісу, чемпіон Паралімпійських ігор 2016 року у командних змаганнях. Працює тренером у Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності. Нагороджений Орденом «За мужність» III ступеня. Один з засновників Благодійного фонду «Серце Лева».

Прес-служба НКСІУ

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук