Українські пара-тенісисти повернулись в Україну з 10,5 медалями міжнародного турніру

15 Травня 2018

Успішно завершила змагання #SloveniaOpen2018 національна збірна команда України з паралімпійського настільного тенісу, що з 8 по 13 травня проходив у м. Лашко, Словенія, виборовши 10 з половиною медалей: 4,5 золоті, 2 срібні та 4 бронзові нагороди та відкривши світові нові яскраві українські імена настільного паралімпійського тенісу. До речі, конкуренція була ще та: у турнірі взяли участь 367 спортсменів з 44 країн світу. У складі національної паралімпійської збірної команди – 15 спортсменів (4 дівчини, 11 хлопців).

В особистих змаганнях золото вибороли: Май Іван (клас 8), Попов Михайло (клас 7) та Литовченко Марина(клас 6).

Срібним призером став Дідух Віктор (клас 8).

Бронзову медаль, в свою чергу, вибороли: Косміна Наталя (клас 11) та Петрунів Василь (клас 3).

У командних змаганнях золоті нагороди вибороли хлопці 8-го класу – Дідух Віктор, Май Іван та Ніколенко МаксимНаталя Косміна у змішаній команді із представницею Японії виборола також золото (до командного заліку зараховується 0,5 медалі).

Срібними призерами стали – Попов Михайло, Омельчук Богдан та Карп Віктор (клас 7).

Бронзові нагороди вибороли наші дебютантки Салтановська Маргарита та Шинкарьова Ірина (клас 10), а також Литовченко Марина (клас 6) у змішаній команді з представницею Румунії і Кац Лев (клас 9) у змішаній команді з представником Польщі.

Відео-трансцяції цього турніру можна дивитись за лінком: sloveniattopen.si, результати змагань: https://sloveniattopen.si/results/.

Наразі національна паралімпійська збірна команда з настільного тенісу готуватиметься до особистого чемпіонату світу, який проходитиме у м. Лашко, Словенія, в жовтні цього року.