Українське товариство сліпих відзначить Міжнародний день білої тростини

12 Жовтня 2015 Друкувати цю новину

15 жовтня світова спільнота відзначає Міжнародний день білої тростини. В цей день, з метою привернення уваги владних структур, меценатів та громадськості до проблем людей з вадами зору, проводяться різноманітні заходи.

15 жовтня 2015 року о 12 годині в приміщенні будинку культури Львівського УВО УТОС (вул. Замарстинівська, 130) Львівська обласна організація УТОС організовує відзначення Міжнародного дня білої тростини.

Програма заходу передбачає виставку творчих робіт людей з порушенням зору, виступ творчих колективів та виконавців. До участі в заході запрошені представники влади та місцевого самоврядування, благодійники, члени інших громадських організацій, партнери та просто друзі.

Довідка

Українське товариство сліпих – неприбуткова громадська організація, яка об’єднує осіб з інвалідністю першої та другої груп за зором і має більше, як 80-річну історію свого становлення і розвитку. На Львівщині товариство налічує близько 2300 людей з порушенням зору. Організація є чітко структурована і має розгалужену систему первинних осередків, на базі яких людям з вадами зору фахово надається низка соціальних послуг.

Львівська міська рада

  Категорія:
написати коментар

0 коментарів

Поки немає коментарів

Ви можете бути тим, хто розпочне розмову.

Додати коментар

Напишіть відгук